09.06.2024

X NIEDZIELA ZWYKŁA - Ogłoszenia parafialne (09.06.2024)

X Niedziela Zwykła

09.06.2024

1. Dzisiaj X Niedziela Zwykła. O godz. 11.30 – dziękczynna msza św. jubileuszowa za 40 lat posługi kapłańskiej Ks. Stanisława Michalika MSF – Rektora i Proboszcza tutejszej parafii oraz 30 lat kapłaństwa Ks. Piotra Krupy – Prowincjała Prowincji Polskiej MSF.

W poprzednią niedzielę zebrano do puszki na Świątynię Opatrzności Bożej 368,00 zł.

2. ZAPRASZAMY po wieczornych mszach św. na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W sobotę (15 czerwca) – diecezjalna pielgrzymka kobiet do Sanktuarium MB Pokornej w Rudach. Uroczystości rozpoczną się mszą św. o godz. 11:00.

4. W sobotę o godz. 19:00 spotkanie grupy młodzieży klas pierwszych ponadpodstawowych przygotowujących się do Bierzmowania w przyszłym roku.

5. W przyszłą niedzielę (16 czerwca) – będziemy gościć ze Słowem Bożym, Ks. Proboszcza Jacka z parafii w Zabrzu-Grzybowicach. Jesteśmy jedną z parafii patronujących w budowie tamtejszego kościoła, dlatego kolekta przeznaczona będzie na kontynuację prac budowlanych.

6. W nadchodzącą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 11:30 celebracja jubileuszu –  55 lat posługi kapłańskiej Ks. Tadeusza Juścińskiego MSF.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: jest „Gość Niedzielny”.

Jest kolejny – 4 numer dwumiesięcznika naukowego redakcji Gościa Niedzielnego pt. „Czy św. Piotr naprawdę przebywał w Rzymie”, w cenie 12,00 zł.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej
i spokojnej niedzieli.