V NIEDZIELA WIELKANOCNA - Ogłoszenia parafialne (28.04.2024)

V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna.

2. W poniedziałek (29 kwietnia) – Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

3. Od środy (1 maja) nabożeństwa majowe ku czci NMP. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach na godz. 17:30 każdego dnia.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w tym miesiącu, odbędą się w pierwszą sobotę o zwykłej porze.

5. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski, (3 maja) Msze Św. odprawione będą jak  w niedzielę:  o godz. 7:00; 9:30; 11:30 i 18:00.

7. Są do nabycia pamiątkowe świece z okazji odbywającego się Kongresu Eucharystycznego w Naszej Gliwickiej Diecezji w cenie 17,00 zł.

8. Jeszcze raz przypominamy o zaproszeniu do wzięcia udziału w IX Śląskiej Pieszej Pielgrzymce „Z buta po miłosierdzie”. Pielgrzymka rozpoczyna się 1.05. w parafii Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach i kończy się 4.05.2024r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Tegorocznym hasłem będą słowa Jezusa: „A ja Was pocieszę”
    Więcej informacji na stronie internetowej:    www.grom-milosierdzie.pl

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: jest „Gość Niedzielny”.

Jest kolejny numer dwumiesięcznika naukowego redakcji Gościa Niedzielnego
„Historia Kościoła ”, w cenie 12,00 zł.

Dodatkowe informacje:

Wszystko: 1220996