Aktualności z Parafii oraz inne komunikaty i informacje

Komunikat biskupa Sławomira Odera

Komunikat biskupa Sławomira Odera zapraszający młodzież oraz dorosłych na Forum Młodych 11 maja 2024 roku.

Siostry i bracia w Chrystusie!

Dziękuję za dar spotkania z wami! Przeżywane w tym roku spotkania Forum Młodych pokazują jak wielki potencjał tkwi wśród młodych naszej diecezji. Oparciem dla nich jest postawa wielu dorosłych chcących im towarzyszyć.  Zapraszam was na trzecie spotkanie w ramach Forum pod hasłem: „WSPÓŁPRACA”.

Drodzy przyjaciele przybywajcie! Razem z Młodymi pragnę zaprosić na nie także Was, Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Animatorzy i Kapłani, towarzyszący młodym, Forum, odbędzie się w sobotę 11 maja od godz. 9.30 w parafii świętego Jacka w Gliwicach- Sośnicy. Szczegóły organizacyjne znajdziecie na stronie internetowej Diecezji Gliwickiej. Serdecznie zapraszam!

Wasz biskup Sławomir