21.04.2024

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - Ogłoszenia parafialne (21.04.2024)

IV Niedziela Wielkanocna

21.04.2024

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – tzw. Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

2. We wtorek (23 kwietnia) – uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

3. W minioną środę w parafii Chrystusa Króla,  grupka naszej młodzieży przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania. Udzielił sakramentu Ks. B-p Andrzej Iwanecki.

5. Przypominamy o zaproszeniu do wzięcia udziału w IX Śląskiej Pieszej Pielgrzymce „Z buta po miłosierdzie”. Pielgrzymka rozpoczyna się 1.05. w parafii Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach i kończy się 4.05.2024 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Tegorocznym hasłem będą słowa Jezusa: „A ja Was pocieszę” Więcej informacji na stronie internetowej  www.grom-milosierdzie.pl

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: jest „Gość Niedzielny”.

Jest kolejny numer dwumiesięcznika naukowego redakcji Gościa Niedzielnego
„Historia Kościoła ”, w cenie 12,00 zł.

Wszystko: 1219116