III NIEDZIELA WIELKANOCNA - Ogłoszenia parafialne (14.04.2024)

III Niedziela Wielkanocna

14.04.2024

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Przypada również święto Chrztu Polski.

2. W ostatnią niedzielę zebrano do puszki na potrzeby CARITAS – 551,00 zł.

3. W środę o godz. 18:00 w parafii Chrystusa Króla, grupa naszej młodzieży przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Udzielającym sakramentu będzie Ks. B-p Andrzej Iwanecki.

4. W środę wieczorna msza św. szkolna a po mszy św. spotkanie dzieci 1-wszo Komunijnych wraz z rodzicami.

5. W przyszłą niedzielę (21 kwietnia), tzw. Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

7. Jest zaproszenie do udziału na IV-te Dni Jedności ADS w Katedrze w Katowicach na 20 kwietnia 2024 r. Program szczegółowy w gablotce parafialnej.

8. W tym tygodniu odeszli do Pana:
     Teodor Tyrek – z ul. Brzozowej,
    Halina Urbańczyk – też z ul. Brzozowej – pogrzeb w poniedziałek godz. 14.00.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…………………………...

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: jest „Gość Niedzielny”.

ZMARTWYCHWSTANIE  CHRYSTUSA PEŁNE JEST
NADZIEI NA ŻYCIE Z NOWĄ MOCĄ, NAWET W TYCH TRUDNYCH MOMENTACH NASZEGO PIELGRZYMOWANIA, NAPEŁNIENI OBIETNICĄ, ŻYCZMY SOBIE TRWANIA W PRZEKAZANEJ NAM PRAWDZIE A NASZE ZMARTWYCHWSTANIE  NASTĄPI  W  PANU  ZBAWCY.

Życzą  Duszpasterze

.