27.11.2022

I NIEDZIELA ADWENTU - Ogłoszenia parafialne (27.11.2021)

Na I Niedzielę Adwentu

27.11.2022

1. Dzisiejszą  1 Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy Rok Liturgiczny. Po Mszach św.  będziemy błogosławić wieńce, świece i lampy adwentowe.

2. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie dzieci na RORATY od poniedziałku do piątku na godz. 18:00. Dzieci z zapalonymi lampionami zgromadzą się przy drzwiach wejściowych i wezmą udział w procesji światła na rozpoczęcie mszy św.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Czwartek o godz. 17:00 – Godzina Święta (Adoracja). W I-wszy piątek odwiedziny chorych – prosimy zgłaszać telefonicznie te osoby, które nie mamy na stałej liście.

4. W sobotę o godz. 10:00 zbiórka ministrantów i marianek, a o godzinie 11:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę (04.12.) po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na wschodzie.

6. Można nabywać w zakrystii świece na stół wigilijny w cenie 15 zł – duże i 7 zł – małe.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli.