26.06.2022

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - Ogłoszenia parafialne (26.06.2022)

Na XIII Niedzielę Zwykłą

26.06.2022

1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. Kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – Świętopietrze. W poprzednią niedzielę po Mszach św. zebrano do puszki na uregulowanie płatności za remont wieży naszego kościoła  1 571,00 zł.

2. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, głównych patronów diecezji gliwickiej.

3. Do czwartku włącznie, zapraszamy po wieczornych mszach św. na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. W tym tygodni przypada pierwszy  piątek i sobota miesiąca. Czekamy również na zgłoszenia, by w I-wszy piątek odwiedzić chorych.

5. W przyszłą niedzielę (3 lipca) na Górze św. Anny – Pielgrzymka Dzieci.

7. Zgodnie z praktyką poprzednich lat, w czasie wakacji  (od lipca do końca sierpnia) kancelaria parafialna będzie czynna półgodziny po mszach św. z wyjątkiem niedziel i świąt.

8. Pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim współorganizatorom przygotowującym i strojącym ołtarze dla procesji Bożego Ciała. Dziękuję również wszystkim uczestnikom za wytrwałość w procesji wokół Kościoła podczas oktawy. BÓG WYNAGRODZI.

9. Referat Powołań Misjonarzy Św. Rodziny zaprasza młodzież do udziału w tzw. wakacyjnych akcjach powołaniowych – to dobry czas na zatrzymanie się, umocnienie swojej wiary i szukanie odpowiedzi na pytanie o swoje powołanie. Wszelkie terminy spotkań, telefony i dodatkowe informacje na: www.powolaniamsf.pl.

10. Zmarli nasi  parafianie; z ul. Chorzowskiej –
    Józef Kałuża
    i Krystyna Anuszewska.

Wieczny odpoczynek .

Jest również „Gość Extra” WIELKI CUD (O Eucharystii) – w cenie 12 zł.