23.01.2022

III NIEDZIELA ZWYKŁA - Ogłoszenia parafialne (23.01.2022)

Na III Niedzielę Zwykłą.

23.01.2022

1. Dzisiaj III Niedziela Okresu Zwykłego – Niedziela Słowa Bożego.

2. W poprzednią niedzielę po Mszach św. zebrano do puszki na remont wieży naszego kościoła 1480,00 zł. Dziękujemy ofiarodawcom i osobom zaangażowanym w to dzieło za pomoc w zbiórce.

3. W środę (26 stycznia), kolejne spotkanie dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na wieczornej Mszy Św. o godz. 18:00. by kontynuować przygotowania do I-wszej Komunii św.

4. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św. w naszej Parafii.

Prosimy przed odejściem  po spowiedzi o spryskanie folii środkiem  dezynfekującym.

5. Koncert Noworoczny pt. „Pokój Ludziom Dobrej Woli” odbędzie się w przyszłą niedzielę (30 stycznia) o godz. 17:00 w kościele pw. Św. Bartłomieja w Gliwicach - wypełniony został utworami z przesłaniem nadziei oraz ludzkiej solidarności u progu Nowego Roku 2022. Więcej na plakacie umieszczonym w gablocie.

6. W piątek (21.01.2022) zmarł Ks. Proboszcz Marian Krojenka – budujący kościół parafii M.B. Różańcowej w Zabrzu – Grzybowicach. Pogrzeb w Grzybowicach we wtorek  o godz. 11:00. Bywał u Nas, przy okazji organizowania zbiórek na budowę tegoż kościoła.

W tym tygodniu odeszła do Pana:

Kazimiera Kubarek  – z ul. Brzozowej  (pogrzeb w czwartek o godz. 9.00)

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

Cena nowych tegorocznych numerów 8,00 zł.

Ze względu na obostrzenia epidemii „COVID 19”, w Kościele obowiązują; dezynfekcja i maseczki zakrywające usta i nos.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego i radosnego przeżywania niedzieli i kolejnych dni w gronie najbliższych.