19.09.2021

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - Ogłoszenia parafialne (19.09.2021)

Na XXV Niedzielę Zwykłą.

19.09.2021

1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła. Po Mszach św. zbiórka do puszek na remont wieży naszego kościoła proszę i zarazem dziękuję osobom zaangażowanym w  dzieło tej zbiórki.
    Również dzisiaj — Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

2. Dzisiejszego popołudnia w parafii pw. Św. Bartłomieja w Gliwicach odbędzie się o godz. 17.00, wyjątkowy koncert poetycko-refleksyjny. Temat „ WIELKI POLAK – KARDYNAŁ STEFAN WYSZYŃSKI”.  Wstęp wolny.

3. W sobotę (25.09) – Pielgrzymka Rowerzystów do Sanktuarium MB Pokornej w Rudach.  Uroczysta  Msza Św. o godz. 11:00.

4. W przyszłą niedzielę (26 września) – Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

5. W kancelarii można zgłaszać dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Św. w naszej Parafii na 2 niedzielę maja – 08.05. 2022 roku.

6. Kończy się czas wakacyjny. Wracamy do tradycyjnego porządku nabożeństw.

Wracamy również do urzędowania kancelarii parafialnej wg terminów i godzin przed wakacyjnych:
     poniedziałek i środa 8.00 – 9.00,
     wtorek i piątek 16.00 – 17.30.

7. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św.  Prosimy przed odejściem po spowiedzi o spryskanie folii środkiem  dezynfekującym.

„Gość   Extra” o nowych błogosławionych Kardynale Stefanie Wyszyńskim i Matce Róży Czackiej w cenie 10 zł.

Jest też do nabycia  kalendarz na 2022 rok — za 6,00 zł ze zdjęciami Kościołów — również naszym.

Są Kalendarze Misyjne naszego zgromadzenia w cenie 15,00 zł.

Zgodnie z zapowiedziami — przebywające osoby w kościele to limit 75 % obłożenia

W Kościele nadal obowiązują; dezynfekcja i maseczki zakrywające usta i nos.