13.06.2021

XI NIEDZIELA ZWYKŁA - Ogłoszenia parafialne (13.06.2021)

Na  XI Niedzielę  Zwykłą

13.06.2021

1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła.

W zeszłą niedzielę zebrano do puszki na Świątynię Opatrzności Bożej  143.00 zł.

2. ZAPRASZAMY po wieczornych mszach św. na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W nadchodzącą sobotę (19 czerwca), Msza Św. jubileuszowa o godz. 18:00 z okazji 30-tej rocznicy święceń kapłańskich Ks. Jacka Pilcha MSF i Ks. Bogdana Pecia MSF.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszki na remont wieży naszego kościoła.

5. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św.  Prosimy przed odejściem po spowiedzi o spryskanie folii środkiem  dezynfekującym.

6. W Kurii Diecezjalnej otrzymaliśmy dwie publikacje broszurowe, by dopomóc rodzicom w wychowaniu ich dzieci w dwóch istotnych sprawach, jak wskazują tytuły:  „Dzieci w wirtualnej sieci”  oraz „Gdy dziecko pyta o seks”. Broszury są do dyspozycji, można zabrać do domu, by skorzystać z informacji w nich zawartych..

Zgodnie z zapowiedziami od dnia 13 czerwca br. ma obowiązywać w świątyniach limit 50% obłożenia,
natomiast od 26 czerwca br. limit 75 % obłożenia.
Do limitu osób w budynkach i innych obiektach kultu religijnego nie wlicza się osób zaszczepionych przeciw COVID-19. Osobami zaszczepionymi są osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciw COVID-19.

W Kościele nadal obowiązują; dezynfekcja i maseczki zakrywające usta i nos.

Wszystko: 1209953