28.02.2021

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - Ogłoszenia parafialne (28.02.2021)

Na  II Niedzielę  Wielkiego Postu

28.02.2021

1. Dzisiaj 2 Niedziela Wielkiego Postu.

2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach (zalecenie Diecezjalne). Również dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na remont wieży naszego kościoła.

3. W Środę po mszy św. wieczornej spotkanie dzieci 1-wszo Komunijnych wraz z rodzicami.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Czwartek o godz. 17:00 – Godzina Święta (Adoracja). W I-wszy piątek możliwe odwiedziny chorych,  mogą się odbywać jedynie na prośbę telefoniczną w umówionym dniu i godzinie.

5. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych:

w piątek o godz. 17.30  –   DROGA  KRZYŻOWA.
    w niedzielę o godz. 17.15  –  GORZKIE  ŻALE z kazaniem Pasyjnym.

Uczestnicząc w tych nabożeństwach można uzyskać łaskę odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii zapraszamy na spotkanie w sobotę o godzinie 10:00.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na pomoc dla dzieci w Afryce ( zgodnie z Instrukcją Episkopatu Polski).

Prosimy przed odejściem po spowiedzi o spryskanie folii środkiem  dezynfekującym..

Ze względu na obostrzenia epidemii „COVID 19”, w naszym kościółku jednocześnie może przebywać do 15 osób.

KAŻDY  WCHODZĄCY  DO  KOŚCIOŁA  ZABIERA  Z KOSZYKA  KARTECZKĘ Z NUMEREM  I ZAJMUJE MIEJSCE.  BRAK KARTECZEK –  ZNAKIEM DLA POZOSTAŁYCH, BY POZOSTALI W ODPOWIEDNIEJ ODLEGŁOŚCI MIĘDZY SOBĄ PRZED KOŚCIOŁEM.

Przy wyjściu prosimy o zwrot numerków do koszyczka.

W Kościele obowiązują; dezynfekcja i maseczki zakrywające usta i nos.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy owocnego przeżywania Wielkiego Postu realizując swoje postanowienia.