02.08.2020

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - OGŁOSZENIA PARAFIALNE (02.08.2020)

Na XVIII Niedzielę Okresu Zwykłego.

02.08.2020

1. Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła w ciągu roku.

2. W dzisiejszą niedzielę (2 sierpnia) można uzyskać odpust zupełny tzw. PORCJUNKULI.

Warunki uzyskania tego odpustu zupełnego: sakrament pokuty i Komunia św. nawiedzenie kościoła, modlitwa- „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga”  oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego, - wykluczenie wszelkiego przywiązania do grzechu.

3. W czwartek (6 sierpnia) – święto Przemienienia Pańskiego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

5. Odwiedziny chorych mogą się odbywać jedynie na prośbę telefoniczną w umówionym dniu i godzinie.

6. W okresie  wakacyjnym, pozostajemy przy Nabożeństwie Różańcowym w soboty o godz. 17:30,  natomiast pozostałe nabożeństwa wznowimy od września – jeżeli nie będzie innych ustaleń.

7. W czasie wakacji  (do końca sierpnia) zgodnie z praktyką poprzednich lat, kancelaria parafialna jest czynna półgodziny po mszach św. z wyjątkiem niedziel i świąt.

8. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św.  Prosimy przed odejściem po spowiedzi o spryskanie folii środkiem  dezynfekującym..

W Kościele nadal obowiązują maseczki zakrywające usta i nos.