19.07.2020

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - OGŁOSZENIA PARAFIALNE (19.07.2020)

Na XVI Niedzielę Okresu Zwykłego.

19.07.2020

1. Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła w ciągu roku.

2. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na remont wieży naszego kościoła, członkowie Rady Parafialnej pomagają w zbiórce, za co serdeczne podziękowania.

3. W nadchodzącą sobotę (25 lipca) święto Św. Jakuba Apostoła, równocześnie wspomnienie Św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po mszach św. - w sobotę wieczorem i przez niedzielę będziemy udzielać błogosławieństwa kierowcom i ich pojazdom.

4. W okresie  wakacyjnym, pozostajemy przy Nabożeństwie Różańcowym w soboty o godz. 17.30,  natomiast pozostałe nabożeństwa wznowimy od września – jeżeli nie będzie innych ustaleń.

5. W czasie wakacji  (do końca sierpnia) zgodnie z praktyką poprzednich lat, kancelaria parafialna będzie czynna półgodziny po mszach św. z wyjątkiem niedziel i świąt.

6. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św.  Prosimy przed odejściem po spowiedzi o spryskanie folii środkiem  dezynfekującym.

W Kościele nadal obowiązują maseczki zakrywające usta i nos.

Wszystko: 1209825