06.07.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - OGŁOSZENIA PARAFIALNE (05.07.2020)

Na XIV Niedzielę Okresu Zwykłego.

05.07.2020

1. Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła w ciągu roku.

2. W poniedziałek Święto patronalne Apostolstwa Chorych.

3. Rozpoczęty okres wakacyjny.  W ciągu tygodnia pozostajemy przy Nabożeństwie Różańcowym w soboty o godz. 17:30, natomiast pozostałe nabożeństwa wznowimy od września – jeżeli nie będzie innych ustaleń.

4. Zgodnie z praktyką poprzednich lat, w czasie wakacji  (do końca sierpnia) kancelaria parafialna będzie czynna półgodziny po mszach św. z wyjątkiem niedziel i świąt.

5. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św.  Prosimy przed odejściem po spowiedzi o spryskanie folii środkiem  dezynfekującym.

6. Tegoroczna piesza diecezjalna pielgrzymka na Jasną Gorę odbędzie się w formie, która zakłada przejście jednego odcinka drogi przez jedną grupę pielgrzymkową.

Spotkanie informacyjne z możliwością zapisu do grupy niebieskiej odbędzie się w środę o godz. 19.00 w kościele Chrystusa Króla. Ilość uczestników pielgrzymki w bieżącym roku  jest ograniczona, a zapisy potrwają tylko do 9 sierpnia. .

W Kościele nadal obowiązują maseczki zakrywające usta i nos.