22.06.2020

XII NIEDZIELA ZWYKŁA - OGŁOSZENIA PARAFIALNE (21.06.2020)

Na XII Niedzielę Okresu Zwykłego.

21.06.2020

1. Dzisiaj XII Niedziela Zwykła w ciągu roku.

Po Mszach św. zbiórka do puszek na remont wieży naszego kościoła, proszę osoby zaangażowane w to dzieło o pomoc w zbiórce.

2. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe, odprawiane codziennie po mszy świętej wieczornej.

3. We wtorek (23 czerwca) – DZIEŃ OJCA. Będziemy pamiętali i wstawienniczo modlić się za naszych ojców żywych i zmarłych.

4. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Podczas mszy św. wieczornej będziemy się modlić w intencji dzieci, młodzieży oraz nauczycieli i katechetów.

5. W przyszłą niedzielę (28 czerwca) – Kolekta na Stolicę Apostolską -Świętopietrze.

6. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św. Prosimy przed odejściem po spowiedzi o spryskanie folii środkiem dezynfekującym..

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”  i  „Posłaniec”.

W Kościele nadal obowiązują maseczki zakrywające usta i nos.